Нарада по питанню облаштування вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних

   21 вересня 2018 року за ініціативи голови Хорольської районної ради Віри Мартюк, з метою підготовки дошкільних навчальних закладів «Яблунька» та «Веселка» загального типу в м.Хорол до опалювального періоду 2018/19 року, відбулася нарада по питанню облаштування вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних. В змістовному обговоренні питання взяли участь голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, перший заступник голови Хорольської РДА Сергій Абрамов, голова Хорольської міської ради Сергій Волошин, начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Ірина Потерайло, директор ясла-садка «Веселка» Алла Івахненко та в.о. завідуючої ясла-садка «Яблунька» Раїса Бондаренко.

   Головуюча на засіданні Віра Мартюк повідомила, що наразі питання облаштування вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних вирішено у всіх інших закладах дошкільної освіти, окрім ясла-садків «Яблунька» та «Веселка». Облаштування та впровадження в садочках сучасних засобів обліку газу потребує залучення додаткового фінансування не тільки з районного, але й з міського бюджету. Нагадаємо, що з районного бюджету уже виділено 45 тис.грн. на виготовлення проектів по реконструкції вузлів обліку газу ДНЗ «Яблунька» та «Веселка».

   Оскільки опалювальний сезон 2018/19 року вже наближається, питання придбання коректорів у 2018 році актуальне в першу чергу. Тому, нарадою прийнято спільне рішення про створення робочої групи з числа членів наради, яка гарантує контроль за своєчасністю і прозорістю вирішення проблем, що перешкоджають облаштувати вузли обліку газу засобами дистанційної передачі даних до початку відкриття опалювального сезону, саме у дитячих садочках «Яблунька» та «Веселка».

   Комунікативна взаємодія представників районних і місцевих органів влади з представниками закладів дошкільної освіти забезпечить вчасне та результативне виконання однієї із основних умов для переходу внутрішнього ринку природного газу на добове балансування, що запроваджено з 01 серпня 2018 року.