День рятівника України

   14 вересня голова районної ради Віра Мартюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов привітали працівників Хорольського районного сектору ДСНС України у Полтавській області та Державної пожежної рятувальної частини №20 м. Хорол з Днем рятівника, яке відзначається щорічно, 17 вересня.

     Вітаючи присутніх, Віра Мартюк сказала, що це свято несе в собі глибоку шану до тих, хто покликаний, незважаючи на небезпеку, забезпечувати захист національного багатства, рятувати життя людей. На рахунку хорольських рятувальників - відповідальність, мужність, непідробний героїзм та врятовані людські долі.

  Віра Мартюк подякувала керівникам Василю Гриневичу, Анатолію Носенку та усім рятувальникам Хорольщини за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом та високий професіоналізм. Побажала миру, добра і злагоди у родинах.

      За сумлінну працю та з нагоди професійного свята працівники рятувальної служби відзначені грамотами районної державної адміністрації та районної ради.