Засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку

   05 вересня під головуванням Ольги Перекопи відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку.

    У роботі комісії взяли участь голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов.  

    В.о. керівника апарату районної державної адміністрації Наталія Гавриленко проінформувала депутатів про хід виконання районної Програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2014 – 2018 роки та ознайомила з Положенням про присвоєння звання «Почесний громадянин Хорольського району». До проекту Положення членами постійної комісії внесено ряд пропозицій, які будуть внесені на розгляд сесії районної ради.

    Члени постійної комісії також розглянули та обговорили питання, що стосуються виконання соціальної Програми розвитку цивільного захисту Хорольського району на 2016-2020 роки, виконання Програми правової освіти населення Хорольського району на 2017-2020 роки, внесення змін до районної комплексної Програми підготовки молоді до військової служби та її призову до лав Збройних Сил України на 2016-2020 роки, внесення змін до районної Програми "Територіальна оборона Хорольського району на 2018 рік" та щодо нагородження відзнаками Полтавської обласної ради.

      За підсумками розгляду питань були прийняті відповідні висновки та рекомендації.