Засідання постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин

     Відповідно до розпорядження голови районної ради Віри Мартюк 7 вересня заплановано проведення чергової 26 сесії Хорольської районної ради сьомого скликання. Тож депутати розпочали свою роботу з розгляду планових питань та обговорення проектів сесійних рішень у профільних постійних комісіях.

    Так, у першій половині дня 4 вересня під головуванням Юлії Бойко відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин.

      У роботі комісії взяли участь голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної ради Роман Гловацький, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов.

     На розгляд постійної комісії були внесені питання щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району за І півріччя 2018 року, про підсумків жнив та заготівлю кормів у сільськогосподарських підприємствах району, про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та ряд питань, що стосуються затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

   Членами постійної комісії піднімалися питання міжобласних пасажиропревезень, зокрема компанією "Зелений слон 7", ремонту доріг місцевого та районного значення, утримання лісових насаджень.

       За підсумками розгляду питань були прийняті відповідні висновки та рекомендації.