Засідання постійної комісії з питань з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин

        4 вересня під керівництвом голови постійної комісії Михайла Винограда відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин.

        Голова постійної комісії, головний лікар Хорольської ЦРЛ Михайло Виноград проінформував про хід виконання Комплексної районної програми медичного забезпечення населення Хорольського району на 2016 – 2020 роки. Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Надія Вернигора доповіла про розвиток сімейних форм влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації Наталія Корж проінформувала про підсумки роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації за І півріччя 2018 року.

        Члени постійної комісії також розглянули та обговорили питання, що стосуються виконання Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 – 2020 роки в частині надання пільг та компенсацій жителям Хорольського району за рахунок коштів, виділених із місцевих бюджетів, затвердження планового контингенту учнів Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитячої музичної школи) на 2018-2019 навчальний рік, внесення змін до Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 – 2020 роки та до Комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги" Хорольської районної ради Полтавської області на 2018 – 2020 роки.

    Крім того, членами постійної комісії було порушено ряд життєвоважливих питань, що стосуються розвитку галузей медицини, освіти та соціального захисту населення району.

        За підсумками розгляду питань були прийняті відповідні висновки та рекомендації.