Відсвяткували День громади

19 серпня у селі Козубівка Хорольського району відбулося свято - День громади Андріївської сільської ради.

На святі були присутні  голова районної ради Віра Мартюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, Андріївський сільський голова Володимир Данилейко, депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров.

У своєму виступі Мухтаров Ф.А. розповів про ті кроки, які спільно із обласною,  районною  та сільською владами  робляться для покращення життя й надання соціальних послуг жителям Хорольської громади. Зокрема, для жителів Андріївської сільської ради - це придбання автомобіля для амбулаторії загальної практики сімейної медицини, проведення  ямкового ремонту місцевих автошляхів, вирішення інших нагальних питань. Посилена увага спрямовується на проведення ремонту Андріївської амбулаторії.

Слова привітання та побажання успіхів у справі розвитку територіальної громади  прозвучали і від голови районної ради Віри Мартюк. Вона ж наголосила на позитивних зрушеннях, які відбулися на території сільської ради за останні роки та за багаторічну плідну працю на благо Андріївської територіальної громади вручила Подяку районної ради і районної державної адміністрації сільському голові Володимиру Данилейку.

Своєю творчістю  на святі порадували юні виконавці та гості - поет і композитор Володимир Шевчук і заслужена артистка України Тетяна Садохіна.