Урочистості до Дня державної служби в Україні.

 23 червня в Хорольському районному будинку культури відбувся урочистий захід приурочений до Дня державної служби в Україні.

 Голова районної ради Віра Мартюк, тимчасово виконуючий обовязки голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та заступник міського голови Валентин Місніченко привітали державних службовців Хорольщини з професійним святом.

 Як зазвичай, громада відзначила кращих працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації за професійні якості, сумлінну працю, високі професійні досягнення, а ветеранів органів державної служби Хорольщини за багаторічну сумлінну працю та нагородила їх Почесними грамотами і подяками Хорольської районної ради та районної державної адміністрації.

 Слід відмітити , що Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення належного виконання завдань під час реалізації сучасної державної політики, високий професіоналізм було відзначено першого заступника голови Хорольської РДА Сергія Абрамова та начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Хорольської РДА Вікторію Потерайло. Професійні та аматорські творчі колективи Хорольщини дарували присутнім музичні і танцювальні дарунки .

 Порадували глядачів сольними виступами Ольга Бондаренко, Олександр Ганзенко, Ігор Мілевський, Анастасія Олексенко та юна співачка Катерина Олійник .