Відбулася чергова сесія районної ради.

 20 червня, в приміщенні актового залу районної ради, за головування Віри Мартюк відбулася чергова 25 сесія Хорольської районної ради сьомого скликання.

 Окрім депутатів у роботі сесії приймали участь: депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови РДА Сергій Абрамов, працівники апарату районної ради та районної державної адміністрації, сільські голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

 До початку сесії, очільники району Віра Мартюк та Лариса Звірко від імені всього депутатського корпусу та від апаратів районної ради і районної державної адміністрації поздоровили депутата районної ради Сергія Полупана із днем народження яке відбулося нещодавно, та вручили почесну грамоту з нагрудним знаком Полтавської обласної ради.

 В ході пленарного засідання депутати обговорили питання включені до повістки денної, а з огляду на те, що всі вони були вивчені та опрацьовані на постійних комісіях гострої дискусії не було.

 Не дивлячись на це рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, площею 76,0500 га., 10,0300 га. та 12,6800 га. пасовищ які знаходиться за межами населених пунктів на території Староаврамівської сільської ради депутатами прийняті не були так як не набралося належної кількості голосів.

 В цілому сесія відбулася в конструктивному руслі з оптимістичним настроєм депутатів спільно вирішувати питання життєдіяльності району.