Відзнака медичних працівників.

 15 червня, в переддень професійного свята – Дня медичного працівника, у в Хорольському районному будинку культури відбулося урочисте відзначення медичних працівників Хорольського району.

 Із привітальними словами до присутніх звернулися запрошені гості, а саме голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, депутат районної ради Анатолій Пасюта та міський голова Сергій Волошин.

 У своєму виступі голова районної ради Віра Мартюк наголосила на тому, що нелегка та відповідальна праця медичних працівників не залишиться поза увагою Хорольської громади, а депутатський корпус районної ради і надалі буде опікуватися розвитком медицини на теринах нашого району.

 Від себе особисто Віра Анатоліївна привітала всіх медичних працівників, побажала їм та їхнім родинам мирного неба, здоровя і благополуччя.

 Гості вручили медичним працівникам пам’ятні нагороди та нове обладнання .

 В свою чергу, керівники медичних закладів Михайло Виноград та Леонід Соболь подякували керівникам району та керівнику СВК «Перемога» Анатолію Пасюті , а також іншим небайдужим за розуміння проблем галузі та постійну фінансову і матеріальну підтримку.

 В ході розважальної програми працівники культури та молоді аматори подарували гостям свої творчі доробки.