Все краще дітям.

 За доброю традицією, 1 червня в районному центрі відбулося святкове, радісне дійство приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

 Цього дня голова районної ради Віра Мартюк і голова районної державної адміністрації Лариса Звірко побували у пологовому відділенні Хорольської ЦРЛ та привітали молодих мам із народженням малюків.

 З нагоди свята, на міському стадіоні відбулися спортивні змагання для діток з обмеженими фізичними можливостями.

 Організаторами змагань виступили Хорольський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів та Хорольська дитячо-юнацька спортивна школа.

 Учасники змагань були відзначені подарунками, грамотами та солодощами.

 Для присутніх, в центрі міста дітлахів, їх батьків та гостей були організовані розважальна програма в тому числі проведені конкурси малюнків на асфальті «Ми з того краю, де сопілка грає» та «Парад дитячих візочків», ігри, змагання, атракціони та можливість скуштувати смакуликів.

 Привітати малечу зі святом прийшли керівники району та міста: голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, а також депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров і депутат районної ради Анатолій Пасюта.

 До того ж на районний захід завітали керівники області - голова обласної державної адміністрації Валерій Головко із першим заступником Андрієм Пісоцьким.

 Словами привітання від керівників району та області розпочалася урочиста частина свята.

 Найбільш хвилюючою миттю стало вручення ключів від новеньких квартир які були придбані за рахунок субвенції з Державного бюджету особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 З нетерпінням батьки і діти чекали визначення та нагородження переможців конкурсу малюнку на асфальті ,,Ми з того краю, де сопілка грає“ та ,,Параду дитячих візочків“.

 Переможці конкурсів отримали дипломи та цінні подарунки від депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова і продукцію дитячого харчування, яку надав ТОВ ,,Хорольський завод дитячих продуктів харчування“.

 Завершилось свято концертною программою.