Змагання кікбоксерів.

 12 травня , в спортивному залі Хорольської гімназії відбувся чемпіонат Полтавської області з кікбоксингу та кубок Хорольщини з кемпо карате та кобудо приурочені до Дня примирення і Дня перемоги над нацизмом у Європі.

 На відкриття чемпіонату прибув Президент федерації Полтавської області з кікбоксингу Володимир Фетч який у своєму виступі подякував організаторам змагань за належний рівень підготовки по їх проведенню та побажав юним учасникам спортивних перемог.

 В чемпіонаті приймали участь сто учасників які є членами восьми клубів із Полтави, Миргорода та Хорола.

 В ринзі та на татамі змагалися і дітлахи віком від 6 років та вагою від 18 кг. і такі імениті бійці як чемпіони світу з кепо карате Максим Крат, Сергій Дрозд, Віктор Брижко.

 Обєктивність оцінки майстерності спортсменів забезпечувала бригада суддів на чолі із майстрами спорту міжнародного класу по боксу та карате Миколою Колпаковим та Олегом Чернецьким, чемпіоном Європи по кемпо карате Олександром Савіним та суддею першої категорії Сергієм Чипіжним.

 До організації проведення змагань долучилися місцеві органи самоврядування та незмінний спонсор Хорольських кікбоксерів – ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування».

 Змагання відбулися у 5 дисциплінах, а саме К-1, Лоу – кік , Лоу – кік лайт, Лайт – контакт та Кемпо куміте.

 Юні спортсмени, їх наставники та батьки отримали пам’ятні нагороди та цінні подарунки, а найголовніше те, що всі присутні отримала заряд позитивних емоцій від свята спорту та здоровя.