Виїзний прийом громадян головою районної ради.

 10 травня, голова районної ради Віра Мартюк здійснила виїзний прийом громадян на території Петракіївської сільської ради.

 На прийом до голови ради завітали заступники директора НВК Лариса Сосницька та Наталія Дятлова, соціальний працівник Тетяна Стеценко, секретар сільської ради Віта Пунько та місцевий мешканець Анатолій Бровко.

 Спочатку Віра Анатоліївна вручила освітянам цінні подарунки за організацію проведення відкритого голосування у конкурсі проектів «Бюджет участі» та пояснила про перспективи взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю в цьому напрямку соціального розвитку громад.

 Із Тетяно Стеценко обговорили питання про соціальний захист багатодітних родин та працевлаштування на селі.

 Секретар сільської ради Віта Пунько та Анатолій Бровко підняли питання пов’язані із використанням землі в тому числі земельних паїв наданих учасникам АТО.

 На сам кінець Віра Мартюк спільно із сільським головою Григорієм Третяком оглянули об’єкти соціально - культурного призначення на територію сільської ради та обговорили питання розвитку громади в тому числі проведення ремонтних робіт під’їзних шляхів та даху НВК.

 В цілому зустріч із громадянами дала голові районної ради чітке розуміння проблем села які виникають в зв’язку із соціальними змінами в нашому суспільстві.

 При цьому Віра Анатоліївна спільно із сільським головою намітили шляхи вирішення локальних проблем та завдання для повсякденного, стабільного налагоджування життєдіяльності Петракіївської громади.