Засідання ради співзасновників районного радіомовлення.

 5 травня у кабінеті голови районної ради Віри Мартюк відбулося засідання ради співзасновників редакції районного радіомовлення.

 В засіданні приймали участь представники співзасновників : голова районної ради Віри Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, в.о.редактора районного радіомовлення Анатолій Олійник, заступник міського голови Яна Карманська, а також перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов і представники апарату і відділу управління майном районної ради.

 На повістку денну були винесені організаційні питання проведення повторного конкурсного добору на посаду директора районного радіомовлення та теперішній стан і перспективи фінансування діяльності редакції .

 Спочатку Віра Анатоліївна повідомила присутніх про наслідки проведення конкурсного добору директора районного радіомовлення який не відбувся в зв’язку із невідповідністю поданих документів одного із претендентів на вакантну посаду вимогам «Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад району, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту».  За наявності тільки одного кандидата який брав участь у конкурсі, співзасновники вирішили продовжити конкурсний добір і надали відповідні повноваження голові районної ради .

 На період проведення конкурсного добору виконувати обов’язки директора редакції уповноважили Анатолія Олійника.

 Потім Віра Анатоліївна надала присутнім інформацію про стан фінансування діяльності редакції. Згідно бюджетної програми всі заплановані районною радою кошти в сумі 54 тисячі грн.. виділені та направлені на фінансування діяльності редакції районного радіо.

 В свою чергу, заступник міського голови Яна Карманська повідомила, що Хорольська міська рада у відповідності до прийнятої міської бюджетної програми, здійснить фінансування діяльності редакції районного радіо до кінця поточного місяця в сумі 15 тисяч грн.., а інші заплановані кошти направить на протязі цього року.

 В цілому засідання ради співзасновників відбулося оперативно та носило конструктивний характер.