Про засідання колегії районної державної адміністрації.

 27 квітня голова районної ради Віра Мартюк прийняла участь у роботі Колегії при голові районної державної адміністрації.

 Колегія відбулася за головування очільника районної державної адміністрації Лариси Звірко.  Для участі у роботі колегії окрім її членів були запрошені керівники управлінь та відділів органів виконавчої влади як районного рівня так і органів центральної виконавчої влади, міський та сільські голови, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

 На повістку денну були винесені питання про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І квартал 2018 року та стан виконання Закону України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України“, про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації у віддалених населених пунктах Хорольського району та про дотримання вимог антикорупційного законодавства райдержадміністрацією, виконавчими комітетами міської та сільських рад у І кварталі 2018 року.

 Колегія відбулася в діловій, конструктивній обстановці.

 За наслідками обговорення питань повістки денної , члени колегії схвалили проекти доручень які будуть доведені до виконавців.