Виїзний прийом громадян головою районної ради.

 12 квітня голова районної ради Віра Мартюк здійснила виїзний прийом громадян на території Штомпелівської сільської ради.

 На прийом завітали депутати районної ради Микола Москалець та Іван Метлушенко, керівник сільськогосподарського підприємства ТОВ «Оріон» Ольга Тарасенко, директор Штомпелівської ЗОШ Інна Рябухіна та соціальний працівник Ліда Вусалко .

 Сільський голова Валерій Іщенко що був присутній на прийомі, підняв питання про аварійний стан Наталівської дамби який стався через цьогорічну повінь .

 В свою чергу Ольга Тарасенко повідомила присутніх про неналежний стан доріг на території сільської ради, особливо поблизу села Наталівка.

 Інна Рябухіна звернула увагу на те, що відсутність доріг унеможливлює підвіз дітей до школи, що в свою чергу впливає на якість навчального процесу.

 В ході обговорення цього питання присутні напрацювали алгоритм виходу із складної ситуації в тому числі і шляхи залучення коштів для фінансування ремонтних робіт.

 Крім того депутат районної ради Микола Москалець підняв питання здійснення ремонтів сільських клубів в селах Штомпелівка та Наталівка.

 Соціальний працівник Ліда Вусалко повідомила присутніх про послуги які отримують громадяни, що потрапили в складну життєву ситуацію в тому числі переселенці із Сходу України.

 Директор Штомпелівської школи Інна Рябухіна подякувала депутатському корпусу всіх рівнів за підтримку закладу в організації навчального процесу та зміцненню матеріальної бази.

 Після завершення прийому Віра Анатоліївна спільно із сільським головою Валерієм Іщенком та керівником сільськогосподарського підприємства Ольгою Тарасенко оглянули на місцевості стан аварійної дамби та доріг що потребують ремонту.