Робота комісії по добору кандидатів на вакантну посаду.

 6 квітня за головування заступника голови районної ради Романа Гловацького відбулося засідання комісії по добору на конкурсних засадах кандидатів на заміщення вакантної посади директора редакції Хорольського районного радіомовлення.

 Комісія розпочала свою роботу на підставі Розпоряджень голови районної ради від 30 березня 2018р. № 14 «Про оголошення конкурсу на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення» та від 4 квітня 2018 року № 15 «Про створення комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора редакції Хорольського районного радіомовлення».

 До складу конкурсної комісії ввійшли представники депутатського корпусу та апарату управління районної ради, районної державної адміністрації, члени трудового колективу редакції Хорольського районного радіомовлення та громадських рад.

 Проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора редакції Хорольського районного радіомовлення здійснюється у відповідності до «Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладання та розірвання з ними контрактів», затвердженого рішенням сімнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 02.06.2017р. № 245 ХVII.

 На цьому, першому засіданні, члени комісії розглянули організаційні питання та прийняли рішення про оголошення конкурсу, перелік необхідних документів для участі у конкурсі та порядок їх подачі, а також кваліфікаційні вимоги до кандидатів.