Про засідання колегії районної державної адміністрації.

 30 березня голова районної ради Віра Мартюк прийняла участь у роботі Колегії при голові районної державної адміністрації.

 Колегія відбулася за головування очільника районної державної адміністрації Лариси Звірко.

 Для участі у роботі колегії окрім її членів були запрошені керівники управлінь та відділів органів виконавчої влади як районного рівня так і органів центральної виконавчої влади, міський та сільські голови, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

 На повістку денну були винесені питання :

1.Звіт начальника відділу статистики у Хорольському районі про результати діяльності та виконання плану роботи за 2017 рік відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 №667.

2. Про стан ведення обліку нерухомого майна дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866.

 3. Про стан виконання вимог Закону України „Про Державний реєстр виборців“ на території Хорольського району за підсумками роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у 2017 році.

4. Про стан виконання у 2017 році структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, власними рішеннями.

 Колегія відбулася в діловій, конструктивній обстановці.

 За наслідками обговорення питань повістки денної , члени колегії схвалили проекти доручень які будуть доведені до виконавців.