Засідання ради співзасновників районного радіомовлення.

 26 березня у кабінеті голови районної ради Віри Мартюк відбулося засідання ради співзасновників редакції районного радіомовлення.

 Окрім Віри Анатоліївни в засіданні приймали участь : голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, в.о.редактора районного радіомовлення Анатолій Олійник, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, заступник міського голови Яна Карманська та представники апарату районної ради.

 На повістку денну були винесені питання проведення конкурсного добору на посаду редактора районного радіомовлення та перспективи фінансування діяльності редакції .

 В ході жвавих обговорень сторони дійшли одностайної думки про проведення конкурсного добору на посаду редактора районного радіомовлення у відповідності до діючого «Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад району, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту».

 Крім того сторони домовились про оптимізацію штатного розпису редакції та запевнили у неухильному виконанні бюджетних програм направлених на фінансування районного радіомовлення.