Підготовка до чергової сесії.

 Підготовка до чергової 23 сесії районної ради сьомого скликання розпочалася із роботи постійних депутатських комісій.

 13 березня відбулися засідання постійних комісій з питань депутатської діяльності , засобів масової інформації, законності та правопорядку, а також з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин.

 В роботі комісій приймали участь голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Роман Гловацький, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, начальники та спеціалісти відділів районної ради та районної державної адміністрації, представники районних засобів масової інформації, представники громадськості та інші зацікавлені особи .

 Депутати – члени постійних комісій розглянули нагальні питання пов’язані із виконанням бюджетних програм у 2017 році та прийняттям нових або внесенням змін до діючих програм на 2018 рік .

 Крім того були розглянуті інші питання які стосуються діяльності районної ради та роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації, в тому числі про підсумки проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями про свою діяльність у 2017 році та про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому апараті районної ради за 2017 рік .

 За наслідками роботи комісій були прийняті відповідні висновки та рекомендації. Комісії проходили в конструктивній, діловій обстановці.