Про районне радіо.

 27 лютого відбулися збори співзасновників редакції Хорольського районного радіомовлення в роботі яких прийняли участь голова районної ради Віра Мартюк, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов,міський голова Сергій Волошин, редактор районного радіомовлення Анатолій Олійник та спеціалісти районної ради, районної державної адміністрації, міської ради та ПАТ «Укртелеком».  До повістки денної зборів було включено питання про перспективу роботи редакції Хорольського районного радіомовлення у 2018 році в тому числі, виконання бюджетних програм щодо фінансування діяльності редакції , про штатний розпис та розширення мережі абонентів.

 В ході обговорення піднятих питань представниками засновників редакції була висловлена одностайна думка що районне радіо має працювати і надавати споживачам якісну інформаційну послугу.

 З цією метою фінансування редакції районного радіомовлення буде і надалі здійснюватись у відповідності до бюджетних програм.

 Для більш об’єктивного та виваженого прийняття рішення про можливості розширення мережі та формування штатного розпису, сторони вирішили зробити перерву у засіданні для більш поглибленого вивчення цих питань .