Майно Хорольської громади в полі зору районної влади.

 22 лютого, за ініціативи голови районної ради Віри Мартюк відбулася оперативна нарада із керівниками комунальних підприємств та установ які є балансоутримувачами майна що належить до спільної власності територіальної громади Хорольського району.

 На нараду, окрім керівників комунальних підприємств та установ також були запрошені виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький та начальник відділу майна районної ради Володимир Малюшко.

 Про стан державної реєстрації нерухомого майна яке належить Хорольській громаді йшлося на нараді.  Керівники підприємств та установ надали інформацію про вже виконану роботу по державній реєстрації основних засобів та про стан виготовлення документів що підтверджують право власності громади на нерухоме майно.

 Віра Мартюк та Сергій Абрамов у своїх зверненнях до присутніх на нараді наголосили на важливості оформлення права власності на всі об’єкти нерухомості які належать територіальній громаді Хорольського району для їх належного обліку та збереження.