Патріотична поезія митців слова Хорольщини.

 19 лютого в Центральній районній бібліотеці було проведена презентацію збірки патріотичної поезії „Ми діти твої, Україно, і доля у нас одна”, приурочена Дню Героїв Небесної Сотні.

 В рамках заходу презентувалася патріотична поезія 30 самодіяльних поетів Хорольщини, яка ввійшла в збірку, укладену Хорольською центральною районною бібліотекою та виданою за сприяння Хорольської районної ради та Хорольської районної державної адміністрації .

 Свою поезію на презентації подарували слухачам Катерина Штомпель, Олександр Заїка, Людмила Сайно, Оксана Левіна, Таїсія Артюшенко, Катерина Мартюк, Ніна Ткаченко, Любов Новак, Людмила Ревека та Оксана Остапенко, твори яких увійшли до збірки.

 Звучали поетичі твори Ольги Устименко та Еліни Дешевої у виконанні завідуючої відділом обслуговування Світлани Сєннікової та Ярослави Дешевої.

 Окрім вищеназваних авторів, до збірки увійшли твори Володимира Бурчака, Лідії Гладченко, Валентини Деркач, Володимира Зіненка, Миколи Калініченка, Івана Кочури, Катерини Якименко та юних авторів Наталії Антоненко, Маргарити Бурчак, Анни Васецької, Тетяни Гречковської, Галини Жолубак, Анастасії Кичигіної, Миколи Левіна, Софії Павленко, Ліни та Лесі Савченко та Вікторії Синягівської.

 Також у виданні надруковані твори авторів, яких на жаль уже немає із нами: Любові Борової, Володимира Сімакова та Тамари Горонгозової.

 Темами поезій, що увійшли до поетичної збірки, є любов до Батьківщини, уславлення подвигу Героїв Небесної Сотні та учасників анти-терористичної операції, оспівування краси рідного краю, та пошана до свого роду і родини.

 Ведучі презентації Оксана Левіна та Ірина Редька щиро подякували авторам за їх внесок у справу видання цієї збірки, а також відзначили високий внесок редактора видання Ірини Гунько, дизайнера Олександра Сизонова та завідуючої методично-бібліографічним відділом центральної районної бібліотеки Галини Устименко за підбір ілюстрацій до книги.

 Авторами малюнків, які рясніли на сторінках видання, стали учасники обласних конкурсів дитячої творчості, які щорічно організовуються бібліотеками системи.

 Ведучі звернули увагу на обкладинку збірника, основою якої став малюнок переможця обласного конкурсу «Мрії про Україну: дитячий погляд» Арама Карапетяна із села Штомпелівка.

 Протягом заходу звучали пісні неповторної поетеси Любові Борової у виконанні ансамблю „Берегиня” Хорольського територіального центру.

 Пісенні твори слухачам подарували учні Хорольської дитячої музичної школи Сергій Радченко та Катерина Кришталь.

 З вітальними словами до самодіяльних поетів Хорольщини звернулася голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, яка наголосила на тому що патріотичне виховання завжди було і залишається одними із найважливіших пріоритетів у підготовці до життя підростаючого покоління та подякувала самодіяльним авторам за те, що вони беруть активну участь у житі громади.