Самоврядування очима дітей.

 12 лютого голова Хорольської районної ради Віра Мартюк разом з головою Хорольської РДА Ларисою Звірко прийняли участь в щотижневій лінійці в Хорольської гімназії.

 Почесні гості завітали до навчального закладу, щоб виконати приємну місію - нагородити дипломами та подарунками обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Самоврядування очима дітей» трьох учнів: учня 1А класу Яцуна Романа(I вікова категорія), ученицю 7А класу Покотило Ірину(II вікова категорія) та ученицю 11А класу Гвоздік Тетяну(III вікова категорія).

 На лінійці свої нагороди також отримали й інші учні. Мацегор Дарія(10Б клас) - сертифікат за І місце у Всеукраїнському конкурсі читців «Поезія народів світу» англійською мовою, Ільїних Анастасія(10Б клас) – сертифікат за перемогу в номінації за створення образу ліричного героя при читанні віршів Всеукраїнського конкурсу читців «Поезія народів світу» англійською мовою.

 Усі учасники команди КВК гімназії «Банда» отримали грамоти за участь у (зональному) етапі обласного огляду-конкурсу команд КВН.

 Відзначені були і юні спортсмени: Савін Максим, учень 2А класу, за I місце у Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу ІSKA «Кубок Героїв Кременчука», присвяченому пам’яті кременчужан, загиблих в зоні АТО та учень 5В класу Загорулько Олег за II місце у відкритому Чемпіонаті міста з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2005-2008 р.н. у віковій категорії 35 кг.