Житло для медиків.

 2 лютого відбулося засідання комісії по передачі до Хорольської ЦРЛ від відділу управління майном районної ради нерухомого майна, розташованого в місті Хорол по вул. Козацька,38 та робочого проекту по реконструкції цього приміщення для службового житла сім'ям молодих лікарів.

 Комісія була створена на виконання рішення Хорольської районної ради від 22.12.2017року «Про передачу Хорольській ЦРЛ нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Хорол, вул. Козацька, 38», та відповідного наказу начальника відділу управління майном Хорольської районної ради від 29 січня 2018 року.

 До складу комісії ввійшли її голова - начальник відділу майна районної ради Володимир Малюшко, головний лікар ЦРЛ Михайло Виноград та спеціалісти відділу майна і ЦРЛ .

 В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віра Мартюк та голова профільної постійної комісії районної ради Леонід Соболь.

 Спочатку комісія провела обстеження нерухомого майна за місцем розташування, а потім здійснила огляд робочого проекту «Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Козацька,38 в м.Хорол Полтавської області під багатоквартирний житловий будинок для медичних працівників», що передається з балансу відділу управління майном районної ради на баланс Хорольської центральної районної лікарні в межах спільної власності територіальних громад Хорольського району.

 З метою залучення молодих медичних працівників до роботи у медичних закладах Хорольщини депутатський корпус районної ради спільно із керівниками медичної галузі району обрали напрямок на забезпечення їх власним житлом .

 Для цього згідно рішення сесії районної ради будівля комунальної власності ,що розташована по вул.Козацькій була перепрофільована в житлову, виготовлена технічна документація на реконструкцію , отримані технічні умови на газо- та електропостачання.

 Будівництво 8 квартир коштуватиме 6150 тис.грн.

 Вся технічна документація на реконструкцію передана працівниками управління майном районної ради спеціалістам центральної районної лікарні , які відтепер будуть замовниками будівельних робіт і здійснюватимуть контроль за їх виконанням.