Про медичне обслуговування матері і дитини.

 Покращення медичного обслуговування та надання якісних медичних послуг населенню є пріоритетним напрямком роботи районної влади і депутатського корпусу усіх рівнів.

 26 січня голова районної ради Віра Мартюк спільно із головою районної державної адміністрації Ларисою Звірко та депутатом Полтавської обласної ради Фахраддіном Мухтаровим з робочом візитом відвідали Центральну районну лікарню.

 Спочатку гості оглянули дитяче відділення в якому вже завершені ремонтні роботи двох палат, душової кабіни та санвузолу, що стало можливим завдяки спрямуванню коштів в сумі 190 тис. грн. із обласного фонду розвитку територій.

 Якістю проведеного ремонту відвідувачі залишились задоволеними.

 Потім гості оглянули пологове відділення де побачили як проходять роботи з його реконструкції.

 Цей проект став можливим за умови співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку, районного, міського, сільських бюджетів Хорольської громади та бюджету Семенівського району .  Загальна вартість проекту – більше 5,2 млн. грн.частина яких, а саме близько 2 млн. грн. уже освоєно в тому числі на придбання медичного обладнання.

 В розмові з головним лікарем Михайлом Виноградом відвідувачі звернули увагу на необхідність забезпечення контролю за ходом виконання будівельних робіт та їх якістю.

 В свою чергу головний лікар зауважив, що технагляд за якістю виконаних робіт здійснюється належним чином і запевнив, що ремонт завершиться в заплановані терміни.

 Медичне обслуговування матері і дитиниа має бути пріоритетом у спільній роботі представників влади, депутатського корпусу та конкретних відповідальних виконавців.