У ХОРОЛЬСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДКРИТО КУТОЧОК ПАМ’ЯТІ УЧАСНИКУ АТО ЄВГЕНІЮ ЖИВЕНКУ.

 23 січня в Хорольській гімназії було проведено захід патріотичного спрямування для учнівської та студентської молоді приурочений до Дня Соборності України, а саме відкритя куточку пам’яті учаснику АТО, випускнику Хорольської гімназії – Євгенію Живенку.

 На відкриття куточка пам’яті прийшли гості: голова районної ради Віра Мартюк , голова районної державної адміністрації Лариса Звірко , депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров , перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов , заступник голови районної ради Роман Гловацький , начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Потерайло та мама загиблого - Живенко Раїса Іванівна.

 Звертаючись до неї та до всіх присутніх у залі, голова районної ради Віра Мартюк висловила слова щирого співчуття Раїсі Іванівні, всім, хто відчув біль втрати та назавжди попрощався з рідною для них людиною.

 По завершенню заходу очільники району разом з матір’ю загиблого поклали квіти до пам’ятного куточка та вшанували його пам’ять і пам’ять загиблих в АТО хвилиною мовчання.