Виїзний прийом громадян головою районної ради.

 11 січня голова районної ради Віра Мартюк здійснила виїзний прийом громадян на території Андріївської та Вишняківської сільських рад.

 В Андріївці до голови районної ради на особистий прийом звернулися сільський голова Володимир Данилейко, директор Андріївської школи Іван Жолубак, голова первинної організації ветеранів Андріївської сільської ради Іван Якович Головко, учасники АТО Руслан Вакуленко та Дмитро Баль.  Сільський голова Володимир Данелейко розповів про плани на 2018 рік та поділився стурбованістю в зв’язку із неналежним станом дороги від с. Байрак до с. Андріївка.

 По питанню здійснення ремонту дороги , Віра Анатоліївна загострила увагу на необхідності залучення інвестицій та запевнила , що районна рада не залишиться байдужою у вирішенні цієї проблеми.

 Директор Андріївської школи Іван Жолубак поділився своїми думками, щодо організації навчального процесу та наповнення школи учнями, а також подякував депутатському корпусу районної ради в особі Віри Анатоліївни за турботу .

 Іван Якович Головко розповів про роботу ветеранської організації та поділився власними думками , щодо життєдіяльності громади.

 Учасники бойових дій розповіли про своє життя та про проблемні питання які виникають перед звільненими в запас бійцями під час адаптації до умов мирного життя. Віра Анатоліївна запевнила учасників АТО в тому, що вже до кінця цього місяця буде здійснена поїздка спеціалістів соціальних служб на територію Андріївської сільської ради для зустрічі з ними .

 В с. Вишняки сільський голова Андрій Фесенко поділився інформацією про здобутками громади у 2017 році та планами на 2018 рік.

 Голови громад оглянули центр села, який відновлюється, оновлений сільський будинок культури та побували на нещодавно збудованому дитячому майданчику.

 В цілому поїздка мала позитивні наслідки .

 В ході обговорень нагальних потреб було досягнуто єдиної думки , що для нормальної життєдіяльності необхідно докласти зусиль усій громаді починаючи від керівників району до керівників кожної установи та організації.

 Спільними зусиллями є можливість залучення фінансових інвестицій та їх раціональне використання на користь громад.

 І не дивлячись на складні для нашої держави часи, громади відновлюються і поступово забезпечуються соціальні потреби наших земляків .