Про завершальне, позачергове пленарне засідання.

 28 грудня, відбулося завершальне у цьому бюджетному році позачергове пленарне засідання районної ради.

 Голова районної ради Віра Мартюк розпочала засідання словами поздоровлення Хорольської громади та присутніх в залі із наступаючим Новим роком.

 В пленарному засіданні окрім депутатів в тому числі заступника голови районної ради Романа Гловацького приймали участь: депутат обласної ради Михайло Міщенко, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко та її заступник Сергій Абрамов, представника апарату районної ради, сільські голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, представники громадських організацій та районних засобів масової інформації.

 До порядку денного пленарного засідання було включено важливі для життєдіяльності громади бюджетні питання, а саме: про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, про районний бюджет на 2018 рік та про затвердження пільгових умов оплати харчування дітей учасників АТО.

 З огляду на те, що всі питання були детально вивчені та розглянуті депутатською комісією яка передувала позачерговій сесії, за наслідками їх розгляду були прийняті відповідні рішення.