Районна рада підбила підсумки роботи за рік.

 22 грудня відбулося пленарне засідання районної ради на якому окрім розгляду важливих для громади питань було заслухано звіт голови ради Віри Мартюк за пророблену роботу в цьому році та розгляд і затвердження районного бюджету на наступний бюджетний рік.

 Окрім депутатів районної ради у засіданні приймали участь : голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, працівники апарату районної ради, керівники управлінь та відділів органів виконавчої влади, міський та сільські голови, члени громадської ради при голові районної ради, представники районних засобів масової інформації.

 До початку засідання голова районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко привітали із днем народження іменинників та вручили почесні грамоти працівникам установ і організацій району за плідну роботу та здобутки у розвитку громади.

 Сесія розпочалася із звіту голови районної ради. В своїй доповіді Віра Анатоліївна висвітлила роботу районної ради в 2017 році та презентувала плани на 2018 рік, констатувала факти успішного виконання намічених планів та аналізувала обставини що перешкоджали їх виконанню, дякувала за роботу депутатського корпусу та апарату ради і закликала до подальших здобутків.

 Депутати звіт взяли до відому і подякували громаді і всім працівникам дотичним до роботи ради за пророблену роботу.

 З огляду на те, що під час підготовки питань включених до повістки денної в постійних комісіях було їх детально опрацьовано, сесія пройшла в діловій , конструктивній обстановці.

 По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.