ЯКІСНА ПИТНА ВОДА ДЛЯ ДІТЕЙ.

 Як відомо питна вода є одним із головних компонентів харчового раціону кожної людини, а для молодих організмів дітей, які зростають та перебувають постійно у русі вода є найнеобхіднішою та найголовнішою.  На жаль вода яка знаходиться в колодязях та водопровідній мережі не є якісною питною водою, а відтак потребує певної доочистки тобто доведення до певних стандартів якості.

 Розуміючи потреби громади у якісній питній воді депутати районної ради Рішенням 15-ої сесії Хорольської районної ради 7-го скликання від 17 березня 2017 року №197 внесли зміни до вже прийнятої районної програми „Питна вода України на 2006-2020 роки“, яка спрямована на забезпечення населення району, в тому числі, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, якісною питною водою згідно державних санітано-гігієнічних стандартів та в достатній кількості.

 Обсяг коштів, які пропонується залучити до виконання даної районної програми у 2017 році, - 400 тис. грн.. (з них: кошти районного бюджету – 200 тис. грн., кошти міського,сільських бюджетів – 200 тис. грн).  Перші 5 фільтрів вже встановлені в загальноосвітніх закладах міста (два в гімназії, по одному – в решті мських шкіл). Кошторисна вартість проведених робіт склала – 98 тис. грн.

 З метою здійснення контролю за виконанням програми виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Сергій Абрамов та заступник голови районної ради Роман Гловацький побували в загальноосвітніх закладах міста, де оглянули щойно встановлені нові фільтри для питної води та поцікавились як їх облаштували.

 На порядку денному придбати і встановити фільтри для решти навчальних закладів та дитячих садочків району до першого вересня.