Діти - наше майбутнє.

 Підростаюче покоління є генофондом нашої нації, а відтак від якості його фізичного та морального росту і підготовки до майбутнього життя в суспільстві залежить майбутнє України.  Розуміючи важливість процесу виховання наймолодших членів нашого суспільства, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади нашого району докладають значних зусиль для його покращення.

 Так, 8 серпня голова районної ради Віра Мартюк та виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов відвідали Штомпелівський дошкільний навчальний заклад «Веселка».

 Сільський голова Валерій Іщенко гостинно зустрів відвідувачів та в ході ознайомлення із навчальним закладом розповів про наявні здобутки та виклики які виникають на шляху належного забезпечення виховного процесу.

 В свою чергу Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович запевнили працівників навчального закладу в неухильному напрямку розвитку дошкільних навчальних закладів хорольської громади та виконали приємну місію – передали на харчоблок ДНЗ «Веселка» плиту для приготування їжі.

 Щиру подяку відвідувачі отримали не тільки від працівників закладу, а й від малечі.