ДВА РОКИ НАЦІОНАЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ.

 4 серпня 2015 року Президент Петро Порошенко підписав Закон України ,,Про Національну поліцію“, а відтак в цей день Україна відзначає професійне свято правоохоронців - День Національної поліції України.

 З нагоди професійного свята правоохоронців в актовій залі Хорольської районної ради відбулося урочисте зібрання.

 З привітаннями на захід завітали керівники району та міста: голова районної ради Віра Мартюк, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та міський голова Сергій Волошин.

 В своїх виступах Вони подякували поліцейським за нелегку службу, відзначили, що з часу реформування органів внутрішніх справ значно зріс авторитет працівників райвідділу, довіра людей до них, та висловили сподівання, що поліцейські району і надалі будуть фахово оберігати життя і безпеку громадян , а районна влада буде в міру можливостей допомагати районній поліції в зміцненні матеріальної бази та водночас очікуватиме результативності в роботі райвідділу.

 З вітальним словом перед присутніми на урочистому зібранні з нагоди Дня Національної поліції також виступив начальник Хорольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області майор поліції Юрій Лохвицький.

 У своєму виступі він привітав підлеглих, подякував за добросовісне ставлення до виконання службових обов’язків, проявлені ініціативу, самовідданість в роботі та привітав працівників які отримали чергові звання.