Громада і депутат.

 29 липня, в актовому залі районної ради, за участі голови районної ради Віри Мартюк, голови районної державної адміністрації Лариси Звірко відбулася зустріч депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова із мешканцями міста Хорол та керівниками Петракіївської сільської ради.

 Як відомо, умови оренди земельних ділянок для огородництва турбують пенсіонерів Хоролу, котрі проживають в районі механічного заводу.

 Для організації правовідносин із власником земель - Петракіївською сільрадою вони об`єдналися у кооператив "Огородник", але частина пенсіонерів хоче орендувати земельні, а частина прагне їх приватизувати.

 Попередньо, з проханням допомогти подолати паперову бюрократію і пришвидшити оформлення документів учасники обєднання письмово звернулись до депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова.  В максимально короткий термін Фахраддін Алладінович відреагував на звернення членів нашої громади та надав звіт виборцям про зроблене для вирішення піднятого питання. Заявники залишалися задоволеними наслідками зустрічі, що є свідченням тісної співпраці депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування та Хорольської громади.