Мобільна медицина –запорука швидкого реагування.

 Нещодавно голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко та разом з депутатом обласної ради Фахраддіном Мухтаровим та першим заступником голови районної адміністрації Сергієм м Абрамовим побували в центральній районній лікарні з нагоди приємної і довгоочікуваної події – вручення ключів від нового спеціалізованого автомобіля для забезпечення медичної допомоги.

 Це дійсно був приємний сюрприз для колективу медичних працівників Хорольської ЦРЛ, які зібралися біля поліклінічного відділення, адже старенькому УАЗу майже 30 років і він давно вже вичерпав свій ресурс і лише завдяки дбайливим рукам водіїв, їхньому терпінню і працелюбству стареньке авто ще виїзджало на виклики хворих. Новий автомобіль марки «Нива –Шевролє», вартість якого становить 475 тис. Грн. придбаний за кошти районного бюджету.

 Відтепер він цілодобово буде служити хорольській громаді, а ургентні лікарі зможуть своєчасно підоспіти на термінові виклики і надати хворим пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу.

 Дуже добре, що всі разом змогли придбати для потреб лікарні таке авто, адже на обслуговуванні в районній лікарні перебуває не одна тисяча жителів від новонароджених до стареньких пенсіонерів. Зустрівши поважних гостей, головний лікар ЦРЛ Михайло Виноград заговорив першим.

 І приємно було почути, що все, що планувалось зробити в медичному закладі, поступово втілюється в життя і, як сказав головний лікар, це завдяки розумінню проблем керівниками району, депутатським корпусом і завдяки проробленій наполегливій роботі.

 Тут згадали і про проведені капітальні та поточні ремонти в відділеннях лікарні, про ремонт тепломережі, замінені вікна, придбане медичне обладнання, тощо. Заговорили і про плани на найближчу перспективу.  Очільники району відмітили, що з бюджетів усіх рівнів щороку виділяються чималі кошти на медичну галузь, аби підвищити якість надання медичних послуг та наблизити медицину до людей, зробити її доступною для кожного жителя та достойно пережити реформування галузі.

 Ця робота триватиме і надалі. У своєму виступі Віра Мартюк відзначила: « Авторитет наших місцевих лікарів високий, бо кілька із них сьогодні представляють районну раду.

 Головні лікарі Михайло Виноград та Леонід Соболь очолюють профільні постійні комісії районної ради.

 Це достойні люди, на думку яких ми спираємося під час прийняття рішень.

 І ми вдячні їм за співпрацю. Якщо і надалі наш район буде економічно розвиватися і буде стабільне надходження податків і платежів до місцевого бюджету – наші плани із зміцнення матеріальної бази галузі охорони здоров’я району стануть реальними.

 Децентралізація дає багато позитивних моментів і зокрема, більше коштів залишається у місцевому бюджеті, а отже і нагальних проблем можна вирішити більше».

 В свою чергу депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, вкотре підкреслив : « Я, як депутат обласної ради стараюся і прагну по максимуму використати весь свій потенціал народного обранця, щоб допомагати хорольській громаді вирішувати життєво важливі і гострі питання, раціонально використовувати бюджетні кошти.

 Медичний персонал Хорольщини поважаю за професіоналізм і відданість професії, тому і намагаюся допомогти, щоб медичні послуги зробити доступнішими для людей“.

 А ще депутат обласної ради пообіцяв найближчим часом зробити все задля того, щоб не лише провести реконструкцію пологового відділення, а й відремонтувати дитяче відділення районної лікарні. Цій новині медики особливо пораділи.

 Присутні гості побажали медичним працівникам міцного здоров’я, миру, злагоди, добра, професійних успіхів і людської поваги, засвідчивши свою вдячність, адресувавши уклін і пошану лікарям, фельдшерам, водіям, всі хто працює і рятує життя хорольців. Найбільше, мабуть, запам’ятається медичному персоналу районної лікарні сама мить передачі ключів водіям, що працюватимуть за кермом новенького авто.

 А ще з дозволу головного лікаря водії показали старенький УАЗ, бо все пізнається в порівнянні . Сподіваємось, що вже зовсім скоро буде новий привід головному лікарю Михайлу Винограду зібрати разом весь медперсонал районної лікарні, аби порадіти за зроблене і придбане для людей, для всієї хорольської громади.