РОБОЧА НАРАДА З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ

 11 липня голова райдержадміністрації Лариса Звірко провела робочу нараду з ряду актуальних для Хорольської громади питань.

 Нарада відбувалась в залі засідань районної ради за участю голови районної ради Віри Мартюк, керівників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств, підприємств, установ та організацій району, засобів масової інформації.

 Про результати аналізу виплати заробітної плати застрахованим особам району на рівні або менше 3200 грн. та умови для зарахування до страхового стажу одного місяця з 01.01.2017 року присутніх інформувала Тетяна Варі – головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Лубенського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.

 Вона, зокрема, проаналізувала роботу, що проводиться відділом управління Пенсійного Фонду, на виконання вимог чинного законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року в розмірі 3200 грн.

 Йшла мова про проведену роботу в напрямку легалізації трудових відносин, сталого скорочення нелегальної (тіньової) зайнятості населення та збільшення економічної активності населення, а також погашення заборгованості по пенсійних платежах та детінізації тіньового сектору економіки, що є вагомим резервом для наповнення бюджету Пенсійного Фонду.

 Доповідач наголосила, що відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, з 01.01.2004 року страховий стаж роботи зараховується, як повний місяць при умові нарахування заробітної плати не менше мінімального розміру та повної сплати страхових та єдиного внесків. Для зарахування до страхового стажу одного місяця, з 1 січня 2017 року сплачена сума єдиного внеску, повинна бути не менша ніж 704 грн. (3200 грн. (мінімальна зарплата) х 22% (розмір ЄСВ)).

 Також головний спеціаліст відділу управління Пенсійного Фонду ознайомила присутніх з новинками законодавства щодо фінансової відповідальності за використання нелегальної праці.

 Відповідно до внесених змін до трудового законодавства, - констатувала доповідач, - підвищено штрафи, зокрема, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

 Свої бачення щодо забезпечення вимог чинного законодавства з даного питання на нараді висловили голови райдержадміністрації Лариса Звірко та районної ради Віра Мартюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, які здебільшого говорили про ігнорування частиною роботодавців вимог чинного законодавства.

 „Той, хто отримує “тіньову” зарплату позбавлений оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною, допомоги по вагітності та пологах, виплати допомоги у зв'язку з втратою працездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, одержання пристойної пенсії за віком, по інвалідності та інших випадках.

 Періоди роботи, за які роботодавцем не сплачені внески, “випадають” із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для розрахунку пенсій, оскільки є пряма залежність розмірів пенсії від тривалості страхового стажу, розміру заробітної плати та сплачених страхових внесків‟, - наголошували керівники, звертаючись до роботодавців.

 А ще всім працюючим порадили поцікавитися даними персональної облікової картки в реєстрі застрахованих осіб.

 Кожна людина має бути зацікавлена в повноті і достовірності накопиченої про неї інформації, оскільки інформація з реєстру застрахованих осіб використовується не тільки при обчисленні пенсій, а й при призначенні допомоги по безробіттю, допомоги по вагітності та пологах, допомоги у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю, при нарахуванні житлових субсидій та ін.

 Другим на робочій нараді розглянули питання „Про дотримання мінімальних соціальних гарантій‟ по якому інформував Павло Рябич – головний державний інспектор. У своєму виступі він вів мову про "тіньову" зайнятість, "тіньову" заробітну плату (так звану "зарплату в конвертах"), що стала, на жаль, вже звичним явищем.

 „Негативний вплив тіньової зайнятості стосується не лише власних соціальних гарантій, - наголосив державний інспектор, - а й суспільної небезпеки, адже всі люди є споживачами послуг у сфері громадського харчування, торгівлі, транспорту, будівництва тощо, тож необхідна їх висока якість.

 Тіньова зайнятість певним чином сприяє поширенню професійних захворювань, підвищенню рівня аварійності на дорогах, збільшення ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві, адже офіційно неоформлений працівник не проходить обов'язкового медичного обстеження, з ним не проводяться інструктажі, навчання з техніки безпеки, охорони праці тощо.

 Легальна трудова діяльність - це основа соціальної захищеності працюючого населення.

 Погоджуючись на "тіньову" зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов'язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин‟ - додав державний інспектор.

 „Якщо людина працює в "тіні", то від своєї байдужості і мовчазної згоди чимало втрачає: при досягненні пенсійного віку - трудову пенсію, а при роботі без належного оформлення - весь трудовий стаж; відпускні за час щорічної відпустки і, відповідно, саму відпустку, що визначено законодавством України, грошову компенсацію за невикористану відпустку; допомогу по тимчасовій непрацездатності у випадку хвороби, а жінки допомогу по вагітності і пологах отримують в мінімальному розмірі; суму індексації заробітної плати у зв'язку із зростанням цін; доплату за роботу в нічний час, за надурочні роботи і роботу у святкові дні; щомісячну компенсацію збитку у випадку трудового каліцтва або професійного захворювання, а також одноразову допомогу (у тому числі родині у випадку смерті працівника); вихідну допомогу (середньомісячну зарплату) при звільненні через скорочення штатів; допомогу по безробіттю, розмір якої залежить від офіційного заробітку: в разі трудового спору з роботодавцем будь-яку можливість повернути через суд належні вам суми, компенсації і взагалі висунути претензії роботодавцеві, тому що ви працюєте як нелегал та підтверджуючих документів про виконану вами роботу немає.

 Тому"тіньова" зайнятість по суті спрямована проти держави і проти людини‟, - підсумовуючи обговорення даного питання наголосила голова райдержадміністрації Лариса Звірко.

 Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального та благоприємного рівня свого майбутнього працівники повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.

 У разі відмови роботодавця кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав, - про це мають знати всі, особливо люди працездатного віку.  Також кожна людина має знати, що використання роботодавцями нелегальної робочої сили або неоформления трудових відносин з працівником - це порушення трудового законодавства, що передбачає адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність і що з 01.01.2015 внесено зміни до законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про працю в частині використання найманої праці без оформлення трудового договору.(ст. 265 Кодексу законів про працю України, ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 172 Кримінального кодексу України).

 В ході наради керівниками району, доповідачами було дано ряд рекомендацій роботодавцям. За підсумками розгляду питань порядку денного дані відповідні доручення голови райдержадміністрації.