ВИПУСКНИЙ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

 У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хорольської РДА 4 липня 2017 року в урочистій атмосфері відбувся 6-ий випуск слухачів Університету третього віку, який діє на базі відділення денного перебування.

 Позаду залишився напружений навчальний рік, протягом якого забуваючи про проблеми, домашні клопоти, його студенти здобували нові знання.

 Ведучі свята психолог територіального центру О.Ю.Гетьманенко та соціальний працівник відділення денного перебування Н.С. Конончук запросили до вітального слова директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хорольської РДА Л.О.Бойко та завідувача відділення денного перебування С.А.Дем’яненко.

 З привітаннями на свято до поважних відвідувачів завітали і голови Хорольської районної державної адміністрації Звірко Л.М., Хорольської районної ради Мартюк В.А., перший заступник Хорольської районної державної адміністрації С.Г.Абрамов, голова Хорольської районної ради ветеранів Д.А.Кражан.

 Вони щиро вітали всіх слухачів університету та бажали їм життєвого оптимізму, здоров’я і всіляких життєвих гараздів. Після привітань відбулася церемонія вручення студентам університету сертифікатів про закінчення навчання в Університеті третього віку на факультетах «Основи медицини та здорового способу життя» і «Правовому», найактивніші отримали подяки.

 Гарним подарунком для випускників стали чудові концертні номери у виконанні гурту «Калинонька» Петракіївського СБК, який звеселяв присутніх своєю невгамовною енергією та гарною українською піснею.

 По завершенню свята пролунав вальс, який закружляв у танці маленьких дошкільнят та підняв настрій випускникам, у яких навіть з’являлися сльози радості.

 Потім усі випускники були запрошені до солодкого столу.

 Після випускного студенти університету відправилися на канікули.

 Але вже багато хто з них планує повернутися на навчання до університету восени та опанувати нові факультети.  

 Соціальний захист людей старшого покоління і надалі буде пріоритетним напрямком державної політики.  Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування будуть дбати про розширення спектру соціальних послуг для пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.