Районне радіо. Сьогодення та перспективи на майбутнє.

 13 липня відбулися збори співзасновників редакції районного радіо.

 На зборах були присутні голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко,заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов,заступник міського голова Яна Карманська, директор редакції районного радіомовлення Анатолій Олійник та начальник відділу майна районної ради Володимир Малюжко.

 На повістку денну було винесено питання виконання програм та угод щодо фінансування радіомовлення та перспективи його подальшого розвитку. Перед присутніми виступив Анатолій Олійник який повідомив , що свої зобов’язання по фінансуванню роботи районного радіо районна рада та районна державна адміністрація виконали в повному обсязі, а міська рада виконала частково.

 В свою чергу Яна Карманська запевнила присутніх у тому, що фінансування радіомовлення із міського бюджету буде здійснюватись у відповідності до прийнятої програми – частинами, та запропонувала Анатолію Олійнику прибути на чергову сесію міської ради і доповісти про виконану роботу.

 Потім присутні обговорили перспективи розвитку радіомовлення на Хорольщині із врахуванням тих реалій які склалися на сьогоднішній день.

 В ході жвавого обговорення співзасновники дійшли загальної думки, що необхідно реформувати роботу редакції для більш ефективного використання бюджетних коштів та задоволення потреб громади на отримання інформації