АВТОПАРК РАЙВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ПОПОВНИВСЯ НОВИМ АВТО

 Нещодавно до Головного управління Національної поліції в Полтавській області завітали міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

 Вони урочисто передали 11 районним відділам та відділенням поліції Полтавщини службові електромобілі «Мitsubishi Outlander PHEV».

 Ці найсучасніші авто використовуватимуть у роботі групи швидкого реагування патрульної поліції, які зможуть більш оперативно, мобільно та результативно виконувати свої обов’язки – припиняти правопорушення, допомагати населенню та затримувати злочинців, забезпечувати екстрені виклики населення, забезпечувати публічну безпеку та охороняти громадський порядок.

 За технічними характеристиками, таке авто має екологічний двигун, гібридну установку (бензиновий і два електромотори), їздить тихо і безшумно, просторий і комфортний, а ще - добре пристосований до служби у сільській місцевості.

 Автопарк Хорольського відділу поліції теж поповнився новеньким авто. 4 липня до райвідділу поліції з цієї нагоди завітали керівники району.

 Голова райдержадміністрації Л.М.Звірко та голова районної ради В.А.Мартюк разом з першим заступником голови РДА С.Г.Абрамовим та начальником райвідділу поліції Ю.М.Лохвицьким оглянули новий автомобіль та висловили сподівання, що завдяки поповненню автопарку райвідділу результативність роботи його працівників значно покращиться.

 Начальник районної поліції Юрій Лохвицький зазначає: «Сучасний поліцейський позашляховик невдовзі вирушить на патрулювання з групою швидкого реагування вулицями міста і району.

 Ми, правоохоронці, стоїмо на варті законності і правопорядку задля безпеки жителів Хорольщини.

 А відтепер, реагування на виклики стане ще оперативнішим. Тож закликаю населення району до співпраці із поліцією, як керівник, я завжди відкритий для діалогу з кожним громадянином».