Живуть народні традиції.

 Яскравим різноквітом національного вбрання, дитячих голосів, хореографічних композицій композицій, сольних виконавців, тривало свято Купайла у селі Попівка Новоаврамівської об'єднаної територіальної громади Хорольського району.

 А запросили до нього односельців та гостей юні та дорослі самобутні виконавиці - дитячий танцювальний колектив Попівського сільського клубу "Попівчаночка" та жіночий вокальний ансамбль "Калинове гроно".

 Перед тим, як запросити громаду до купальних гулянь, ведучі дійства надали слово почесним гостям.

 Найкращі побажання, добра, щастя у кожній домівці та родині, благопо-луччя, чистого мирного неба, роди-нного затишку і поваги, дарували перші керівники району - голови Хорольської райдержадміністрації Лариса Звірко, районної ради Віра Мартюк, голова Новоаврамівської ОТГ Олена Дембовська.

 Від імені депутатського корпусу Полтавської обласної ради, себе особисто найкращі побажання громаді висловив депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров.

 Звертаючись до жителів, він висловив слова великої поваги, адже цього дня поруч з дорослими у вишиванках - місцева дітвора.

 "Для мене немає більшої радості, впевнений, як і для кожного з батьків, коли у серцях дітей розквітають народні традиції та звичаї. Коли, з кожним днем, прадавніми та сучасними святами, у їх маленьких серцях все більше розгорається любов до батьківщини, до рідного краю, до батьків та односельців. Вони - наше майбутнє, у яких живе і житиме вікова пам'ять українців, їх самобутність та неповторність. Я щиро дякую перед батьками за гідне виховання своїх дітей".

 Продовжили народні гуляння аматори сцени хореографічними композиціями, конкурсами, пісенними дарунками, театралізованими сценками.

 Упродовж кількох годин з імпровізованої сцени лунали пісні, котрі присвячувалися праслов'янсь-кому святу кохання, відзначення дня літнього сонцестояння. Загалом, цьогоріч свято пройшло надяскраво і весело.

 У концерті взяли участь понад двадцять учасників і жителів сіл Попівка та прилеглих сіл.

 А коли сонечко схилилось за обрій, до неба здійнявся сцілюючий купальський вогонь.

 Галина Мисак, Тетяна Догадайло та Світлана Одинець порадували смачною кашею, пампушками, пиріжками, іншими стравами.

 Ще довго-довго ходило свято під чистим зоряним небом у невеликій громаді села Попівки на Купальську ніч лунали пісні, переливалися тінями граціозні танці.

 Фото галерею свята можна подивитись тут.