У дереві живе душа митця.

 30 червня, в рамках заходів по відзначенню столітнього ювілею, у Хорольському районному краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка нашого земляка Івана Чеха – атестованого члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, дипломанта премії імені Панаса Мирного та учасник багатьох Всеукраїнських виставок, конкурсів, фестивалів та ярмарок.

 Народний майстер вкладаючи душу перетворює звичайне дерево на неповторні скульптури які без перебільшення можна назвати шедеврами образотворчого мистецтва.

 Усього в доробку нашого майстра – майже 500 робіт.

 На виставці були представлені скульптури на героїчну, історичну, міфологічну, біблійну, етнографічну тематики.

 Іван Чех є дипломованим медичним працівником, але за покликом душі обрав для себе зовсім іншу дорогу – у Хорольському центрі дитячої та юнацької творчості веде гуртки образотворчого мистецтва та художньої обробки деревини.

 Як говорить сам Іван Федорович його дружба з деревом почалася із того, що колись робив моделі кораблів, а зараз його доробки прикрашають приватні колекції, національні музеї, курорти Полтавщини та Київське лісництво.

 Нещодавно митець узявся відроджувати народну іграшку.

 Його народні іграшки можна побачити у Пирогово, Київському музеї народної іграшки.

 В цей день на виставку до митця завітали голова районної ради Віра Мартюк , голова районної державної адміністрації Лариса Звірко , заступник начальника управління інфраструктури і туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, начальник відділу культури і туризму Хорольської РДА Ірина Гунько, депутат районної ради Анатолій Пасюта, представники ЗМІ та інші численні гості.